Božkov 1998

V pátek 22. května opět proběhl tradiční sudovrat v Božkově. Tato akce se opět těšila velkému zájmu lidí a to nejenom z KP, ale také z řad DDT, Kašparovy společnosti a Klubu ochrany OTP.

Do Božkova tentokrát přišlo celkem 67 lidí, takže 4 soudky G10 byly tak akorát. První pivo bylo sice jako vždy teplé, ale přesto nám dost chutnalo. Další soudky už byly chlazené z řeky.

Jako už tradičně jsme si nemohli nezahrát divadlo. Tentokráte se jednalo o western z divokého západu s názvem 'Do Santa Fe'. O autorství se podělili V.V., Kříža a Max. Nastudování hry mělo velice zajímavou formu, neboť pouze autoři znali hru celou. Herci dostali pouze jejich výstupy, bez okolních souvislostí. Navíc se nepodařilo uskutečnit zkoušku, takže jsme to zahráli z voleje. A podle bouřlivých ovací diváků to asi dopadlo celkem dobře. Největší úspěch měl Pája, který hrál hlavní mužskou roli Old Secondhanda. Jakmile přicválal na koni na scénu, sklidil obrovský potlesk. A stejně tak při odjezdu ze scény. Chcete-li se podívat, jak asi představení vypadalo, prohlédněte si komiksové zpracování této hry.

Také zde proběhla akce 'Sud na EX', tentokrát jsme na ex vypili celou půlku (50 l). Bohužel jsme nezlepšili loňský výsledek (SEX=5,68) a dosáhli jsme koeficientu SEX pouze 4,85 při 46 účastnících a času 26 minut 52 sekund.

Tak jako vždy mraky na obloze hrozily deštěm, ale prakticky nepršelo. Pivní štafeta dopadla stejně jako vloni. Klub Paniců nevyhrál. Stejně jako vloni to spařil Viki. Tentokrát sice pil rychle, nezakuckal se jako vloni, ovšem zřejmě s loňským traumatem v hlavě se rozhodl ťuknout s dalším pořádně a rozbil Romaně sklenici. Ta se sice nezalekla a pila i tak, ovšem po štafetě prohlásila: "Musela jsem to cedit mezi zubama.", a to štafetu KP trochu zdrželo a stálo první místo. Stejně jako vloni tedy zvítězila kombinovaná sestava LPS a KIV.

V sobotu se jako vždy vzbudilo u ohně pouze několik největších pařmenů z KP a okolí. Jako vždy už se v sobotu nepřišel téměř nikdo podívat a tudíž jsme si pouze cvrnkli kuličky a nacvičovali softbal.

Jako vždy se pivo nedopilo a jako vždy se muselo dopíjet v Kollárce u Páji. Nedělní odpolední párty se opravdu vydařila a dokonce bylo nutné zajít na závěrečné (dvě) vychlazené k Zachovi.